Złap okazję i skorzystaj z naszej super promocji -18% z kodem SUPER18. Promocja kończy się za: 03 dni 21 h 22 min. 17 sek.

Masz prawo wiedzieć

Niczego nie ukrywamy. Wszystko o dietach, dostawach, zamówieniach znajdziesz poniżej. Jeżeli domagasz się więcej informacji, żaden problem, dzwoń do BOK. Odpowiemy na każde pytanie.

skontaktuj się z nami

Filtruj według tematu

 • Wszystkie
 • Wybór menu
 • Diety
 • Zamówienie i dostawa
 • Co oznacza wybór do 20 dań dziennie w ofercie Republika Smakoszy?

  Ty decydujesz i wybierasz codziennie z 20 dań. Na każdy z pięciu posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) przypada do 4 propozycji potraw.

 • Jak mam dokonywać wyboru posiłków?

  Posiadasz już aktywną dietę? Zaloguj się do panelu klienta na stronie naszej www lub wejdź w aplikację mobilną Republiki Smakoszy. Jeśli Twoje menu jest już gotowe na dany dzień w kalendarzu –  będzie widoczna opcja wybrania posiłków. Posiłki wybierasz na podstawie apetycznych zdjęć, składu oraz ocen innych klientów. 

 • Do kiedy muszę się zdecydować (lub nie) na dane posiłki?

  W aplikacji i w panelu klienta, po zalogowaniu się zobaczysz, ile czasu Ci zostało do zaakceptowania lub zmiany menu, zmiany adresu dostawy lub godzin dostawy. Jeżeli nic dla siebie nie wybierzesz, dostaniesz swoje podstawowe menu zgodne z planem diety, która wybrałeś składając zamówienie.

 • Czy muszę wybierać posiłki? Co się wydarzy, gdy nie wybiorę żadnych?

  Nic nie musisz! Jeżeli nie wybierzesz innych posiłków niż te, które podpowiada Ci domyślny jadłospis, dostaniesz dietę zgodną ze swoim domyślnym planem.

 • Jakie jest minimum zamawianych posiłków zamawianych na dzień?

  Minimalne zamówienie to 1 posiłek. Możesz z nami jadać jedynie drugie śniadania lub same obiady. Niczego nie musisz. Twoja wolność jest dla nas ważna.

 • Jaką kaloryczność mam wybrać?

  Ilość wybranych kcal to Twój wybór. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Kaloryczność diety zależy m.in. od płci, wieku, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej. Skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii. Pamiętaj, że jeżeli wybierzesz kaloryczność np. 2550 kcal i zaznaczysz tylko 3 posiłki – dostaniesz sumę kalorii tych posiłków. Całość będzie pomniejszona o odjęte posiłki.

 • Ile kg i w jakim czasie stracę korzystając z diet Republiki Smakoszy?

  Aby nie dopadł Cię efekt jojo należy chudnąć 0,5 – 1,5 kg tygodniowo. Pamiętaj o nawadnianiu w ciągu dnia, które poprawi Twoje samopoczucie i pomoże osiągnąć cel.

 • Czy mogę podgrzewać jedzenie w mikrofalówce?

  Po usunięciu folii, posiłki w białych pojemnikach można podgrzewać w mikrofalówce. Czytaj informacje na opakowaniu, czy dany posiłek należy podgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno

 • Czy w Republice Smakoszy znajdę dietę ograniczającą glutenu?

  Tak. Przygotowaliśmy dietę Mniej Glutenu, w której znajdziesz posiłki stworzone ze świeżych warzyw, owoców, mięsa i ryb. Odkrywaj nowe smaki bez nudy i z ograniczonym glutenem.

 • Czy Republika Smakoszy zapewnia dietę z niskim indeksem glikemicznym?

  Oczywiście! Niski IG to dieta zawierająca wyselekcjonowane produkty o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Mówimy głośne „NIE” składnikom przetworzonym, z dużą zawartością cukru i stanowcze „TAK” dla zróżnicowanych dań. Nie będziemy słodzić, ale będą posiłki na bazie mięsa, ryb, jaj, nabiału, kasz, roślin strączkowych czy warzyw.

 • Czy w Republice Smakoszy znajdę dietę ograniczającą cukier i produkty przetworzone?

  Tak. Z dietą Slim zadbasz o sylwetkę, nie rezygnując z dobrego jedzenia opartego na  chudym mięsie, rybach, nabiale, jajach, nasionach roślin strączkowych czy świeżych owocach i warzywach. Dania nie zawierają niepotrzebnego cukru i produktów wysoko przetworzonych.

 • Nie chcę się ograniczać. Jaką dietę mam wybrać w Republice Smakoszy, gdy nie stosuję wykluczeń i jem wszystko.

  Wybierz dietę Optymalną –  bez udziwnień i bez wyrzeczeń. Nie musisz się zmuszać i z niczego rezygnować. Znajdziesz tu wszystko czego możesz zapragnąć: różne rodzaje mięsa, ryby, nabiał, jaja, makarony, kasze, owoce, warzywa. Jak w domowej kuchni.

 • Zwykle jadam wegetariańsko, ale lubię też ryby. Czy znajdę coś dla siebie?

  Przygotowaliśmy dietę Wege+Ryba, dla tych, którzy domagają się jeszcze większej różnorodności. W tej opcji znajdziesz dobre dania kuchni wegetariańskiej, często w towarzystwie świeżych ryb na talerzu. Jesz tak, jak lubisz.

 • Czy Republika Smakoszy zapewnia dietę wegetariańską?

  Oczywiście. Mamy dla Ciebie dietę Wegetariańską,  która nie zawiera mięsa, ale też nie zawiera nudy. Tutaj nie poczujesz ograniczeń, bo menu złożone jest z pełnowartościowych dań. W tym wariancie, poza warzywami i owocami, znajdziesz  m.in. jaja czy nabiał.

 • Mam niedokończoną płatność i punkty z Programu Lojalnościowego zniknęły – co mam zrobić?

  Zaloguj się do swojego Panelu Klienta oraz wejdź w zakładkę „Historia”. Zobaczysz historię zamówień. Edytuj to niedokończone i je anuluj. Punkty wrócą natychmiast do skarbonki. Stwórz nową rezerwację i ponownie opłać zamówienie.

 • Jak złożyć zamówienie?

  To Ty decydujesz. Zamówienie możesz złożyć na stronie www.republikasmakoszy.pl  lub w aplikacji. W tym celu załóż profil on-line, wystarczy e-mail i hasło. Zyskujesz wiele możliwości, między innymi możesz samodzielnie:wybierać dania na podstawie zdjęć; oceniać menu;decydować o tym, ile trwa Twoja dieta oraz z ilu dań się składa; wybierać w jakie dni chcesz otrzymywać dostawy; zmieniać termin dostawy. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-18:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00.

 • Czy mogę zmienić miejsce dostawy?

  Zmiany adresu można dokonać na Twoim profilu w kalendarzu dostaw. Adres dostawy możesz zmienić najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godziny 14:00. Zmiana adresu dostawy na poniedziałek jest możliwa najpóźniej do soboty do godz. 13:00.Weekendy: Zamówienia na sobotę i niedzielę realizowane są w sobotę. W związku z tym zmianę na te dni można zgłosić do piątku do godziny 14:00. Pamiętaj, że do zmiany adresu potrzebne są pełne dane oraz sposób i godzina dostawy zgodnie z regulaminem podanym na stronie republikasmakoszy.pl.

 • Na ile dni mogę zamówić dietę?

  Dajemy Ci całkowitą dowolność. Możesz zamówić nawet na 1 dzień. Sam decydujesz, w jakie dni będziemy dostarczać dla Ciebie dietę, czy tylko w dni robocze, czy także w weekendy. Wystarczy zaznaczyć to składając zamówienie.

 • Czy mogę zawiesić dostawy diety, a następnie ją wznowić?


  Tak, zmień termin przez swój profil on-line. Możesz rozmyślić się z dostawy na dany dzień najpóźniej trzy dni przed planowaną dostawą do godziny 15.00. Zestaw możesz przenieść na wiele dni do przodu. Nie musi to być akurat dzień kończący catering. Dlatego delegacja lub urlop nie stanowią przeszkody. Z kolei na dany dzień możesz przenieść zamówienie najpóźniej trzy dni wcześniej do godz. 15:00. Wyjątkiem jest poniedziałek – zamówienie na poniedziałek możesz przenieść do piątku do godz. 10:00. Wystarczy przenieść dzień w swoim kalendarzu on-line lub aplikacji mobilnej na nowy wybrany termin.

 • Na jakim obszarze działa catering dietetyczny Republika Smakoszy?

  Jesteśmy dla Ciebie i dlatego stale poszerzamy zasięg naszych dostaw o nowe miasta i ich okolice. Aby sprawdzić, czy dostarczamy pod Twój adres wystarczy wejść na stronę https://republikasmakoszy.pl/gdzie-dowozimy i wpisać interesujący Cię adres!

 • W jakich godzinach realizowane są dostawy?

  Dostawy są realizowane między północą a 10 rano.
  W profilu klienta w zakładce Moje adresy możesz ustawić godzinę graniczną, do której chcesz, żeby Twoja dieta została dostarczona oraz podać instrukcje dostawy. Aby dostawa przebiegła sprawnie, przekaż naszemu dostawcy jak najwięcej szczegółów dot. dostawy.

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.