Jaka
kaloryczność
jest właściwa
dla Ciebie?

wróć

Twoje dzienne zapotrzebowanie
kaloryczne to:

0 kcal

Niestety nie mozesz zamówić diety
o takiej kaloryczności online.

zamów dietę

Pobierz naszą apkę gdzie istnieje
możliwość zamawiania dodatkowych
dań w ramach opcji ścieżki Elastycznej.

pobierz:

Odkryj jedną z 9 rewolucyjnych diet.

Wybieraj dania jakie lubisz i nie martw się o kalorie. W Republice Smakoszy wiesz o wszystkim, co jesz.

Dla aktywnych NEW

Dieta pełna różnorodnego białka i wysokiej jakości węglowodanów. Szybsza regeneracja i więcej energii do kolejnych wyzwań. Ogrom mocy, bez rezygnacji z ulubionych potraw!

Mniej mięsa NEW

Dieta pudełkowa, w której ograniczysz spożycie mięsa. Bogata w warzywa i owoce. Pełna zdrowych węglowodanów i różnorodnego białka. Niebanalna i codziennie zaskakująca.

Dla mam NEW

Dieta pudełkowa stworzona dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Świetnie zbliansowana, bogata w cenne żelazo, witaminę C, witaminy z grupy B, w tym kwas foliowy, wapń oraz magnez. Całkowicie eliminiujemy surowe mięso, ryby, jaja, grzyby, kiełki oraz sery z niepasteryzowanego mleka.

Optymalna

Dieta pudełkowa, bez udziwnień i bez wyrzeczeń. Pełnowartościowa, prosta i konkretna. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: różne rodzaje mięsa, ryby, nabiał, jaja, makarony, kasze, owoce, warzywa. Kuchnia jak u mamy!

Wegetariańska

Zdrowa dieta pudełkowa bez grama mięsa i nudy! Pełna roślinnych smaków, zawsze z pełnowartościowym białkiem takim jak jaja, nabiał czy strączki.

Slim

Dieta pudełkowa, z którą zadbasz o sylwetkę bez rezygnacji z pysznego jedzenia. Pełna zdrowych posiłków opartych na chudym mięsie, rybach, nabiale, jajach, strączkach czy świeżych owocach i warzywach. Bez zbędnego cukru i produktów wysoko przetworzonych.

Mniej Glutenu

Mniej glutenu – dieta pudełkowa w której nasi kucharze nie tolerują nudnego jedzenia. A Ty nie tolerujesz glutenu. Ta dieta, mimo braku niektórych produktów, obfituje w bardzo dobry smak – jesz to co możesz i tak jak chcesz. Odkryj posiłki stworzone ze świeżych warzyw, owoców, mięsa i ryb.

Wege+Ryba

Dieta pudełkowa dla tych, którzy domagają się jeszcze większej różnorodności. W tej opcji znajdziesz dobre dania kuchni wegetariańskiej i smaczne posiłki ze świeżymi rybami. 

Niski IG

Dieta pudełkowa, w której mówimy stanowcze „NIE” składnikom przetworzonym, z dużą zawartością cukru i zdecydowane „TAK” dla zróżnicowanych posiłków. Znajdziesz tu potrawy na bazie mięsa, ryb, jaj, nabiału, pełnoziarnistych zbóż, strączków i warzyw.

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.