Zamów dietę na minimum 14 dni i odbierz 19% rabatu z kodem FESTIWAL19. Promocja trwa jeszcze przez 02 dni 03 h 15 min. 17 sek.

Dołącz do społeczności niekwestionowanych smakoszy. Płać mniej i jedz częściej. U nas każdy ma prawo do nagród, skorzystaj z niego i Ty!

Co warto wiedzieć?

Klub Republiki

To nazwa naszego programu lojalnościowego, stworzonego dla prawdziwych smakoszy, takich jak Ty.

Punkt

To waluta, którą posługujemy się w Klubie Republiki. Zebrane punkty masz prawo wymieniać na zniżki przy kolejnych zamówieniach.

Konto

To Twoje miejsce w Klubie Republiki, gdzie zbierane są Punkty. Jeśli chcesz wymienić swoje punkty na zniżki, zaloguj się i do dzieła!

Jak zdobywać
punkty?

1 punkt dla Ciebie

za każde wydane 50 zł przez osobę, którą polecisz

2 i 3 punkty za wspólne dostawy

Dwie dostawy na jeden adres to 2 punkty dla każdego. Trzy dostawy i więcej to 3 punkty.

Jak polecać Republikę Smakoszy?

  1. Wejdź na swoje konto przez stronę www.
  2. Kliknij zakładkę „zdobądź punkty”.
  3. Skopiuj swój unikalny kod i wyślij znajomemu.
  4. Poproś znajomego o wpisanie kodu podczas rejestracji. I gotowe!
  5. W Klubie Republiki punkty za polecenia naliczają się automatycznie, raz w tygodniu. Zebrane punkty masz prawo wymieniać na zniżki przy kolejnych zamówieniach.
    To takie proste!
polecaj

Doładuj konto punktami

Prosto i szybko płać za kolejne zamówienia.
Wpłać 100 zł na swoje Konto i korzystaj ze 100 punktów na kolejne zakupy diet.

Nie przegap tego!
1 punkt = 1 zł

Zamów dietę i dołącz do Klubu Republiki

zamawiam

FAQ: Klub Republiki – czyli z czym to się je

dowiedz się więcej

Czym jest Konto?

To Twoje miejsce w panelu Klienta, w którym możesz gromadzić punkty przyznawane za aktywności w ramach Republiki Smakoszy. Zebrane punkty są Twoją własnością i możesz je wykorzystać aby obniżyć koszty kolejnych zamówień. Masz prawo za ich pomocą obniżać wartość kolejnych zamówień o zebraną kwotę. Zasada jest prosta: 1 punkt to 1 zł, więc jeśli uzbierasz 100 punktów, to tak, jakbyś miał 100 zł na wydanie w Republice Smakoszy.

Jak dołączyć do programu Klubu Republiki?

To proste, wystarczy założyć konto w Republice Smakoszy na stronie www.republikasmakoszy.pl lub przez aplikację mobilną. Po zarejestrowaniu masz dostęp do swojego konta i możesz zapraszać przyjaciół oraz zbierać punkty.

Jakie przydatne opcje ma konto w Klubie Republiki?

Konto w Klubie Republiki to przede wszystkim miejsce, gdzie gromadzone są punkty które możesz wymieniać na zniżki podczas kolejnych zamówień. Stanowi również Twoje specjalne subkonto, które możesz doładować jak kartę prepaid, (np.szybką płatnością internetową), dzięki czemu możesz zamawiać dietę czy dodatkowe posiłki jeszcze szybciej i wygodniej. Wpłacone środki w każdej chwili możesz przelać z powrotem na konto bankowe z którego je wysłano.

Jakie są sposoby na zdobycie punktów rabatowych?

W Republice Smakoszy każdy ma prawo do bonusowych punktów rabatowych za swoją lojalność. Możesz je zdobywać na kilka prostych sposobów.

Polecaj znajomych
Udostępnij kod polecający swoim znajomym. Za każde wydane 50 zł przez Twojego znajomego będziesz otrzymywał po 1 Punkcie. Punkty otrzymujesz przez 3 miesiące od momentu założenia konta przez znajomego.

Zamawiaj solidarnie
Otrzymuj punkty za wspólne dostawy. Zamawiaj razem z partnerem, współlokatorem, czy sąsiadem z tej samej bramy, a każdy z Was dostanie dodatkowe punkty na swoje konto. Jeśli na jeden adres dostarczymy 2 dostawy każdy z Was otrzyma 2 Punkty dziennie. Jeśli pod jednym adresem będą 3 osoby (i więcej) to 3 Punkty.

Czy zgromadzone punkty mogę spieniężyć wypłacając na swoje konto?

Zgromadzone punkty możesz wymienić tylko na zniżki na kolejne zamówienia. Tylko wcześniej wpłacone środki możesz przelać z powrotem na swoje konto bankowe.

Czy mogę płacić za posiłki swoimi punktami?

Tak. Dzieję się to automatycznie. Zawsze jak masz na koncie punkty i zamawiasz dietę, to wartość zamówienia jest automatycznie obniżana o punkty, które obecnie posiadasz.

Na swoim koncie widzę dodatkowe punkty. Skąd się wzięły?

Wygląda na to, że udostępniłeś gdzieś w sieci swój unikalny kod polecający i totalnie o tym zapomniałeś. Oznacza to, że osoba którą poleciłeś wykorzystała Twój kod i dokonała zamówienie. Dlatego punkty trafiły na Twoje konto.

Tuż przed płatnością za zamówioną dietę postanowiłem dokonać zmian. Moje punkty zniknęły, co teraz?

Wystarczy, że zgłosisz wspólną dostawę kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta mailowo: kontakt@republikasmakoszy.pl lub telefonicznie: 661556600. Za podwójną dostawę z partnerem, współlokatorem czy sąsiadem z jednej bramy przysługuje Wam po 2 punkty, za potrójną 3 punkty i tak dalej…


Zwiń
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.